Naše služby
Přírodní léčebná kosmetika Collagen Beauty International Laserová terapie Havajské masáže (LOMI-LOMI) Baňkování Kosmetické přípravky a doplňky Potravinové doplňky Vlasová kosmetika Ústní hygiena Výrobky pro muže Dětská kosmetika Komplexní poradenství pro ženy
OXYLIFE BEAUTY PARIS
Oxygenoterapie Kyslíková kosmetika Kyslík - základní informace
Kosmetická poradna
Zaslat dotaz Čtení příspěvků
Ostatní
Dárkové poukazy Privilegovaný klient Ceníky služeb Napište nám Kontaktní informace Smluvní partneři

Laserová terapie


      Laserovou terapii provádíme profesionálním lékařským BIOstimulačním přístrojem značky Maestro CCM.

      V důsledku průniku světla se ve tkáni lokálně zvyšuje teplota, avšak z hlediska medicíny mají mnohem větší význam fotochemické změny, které přinášejí analgetický, protizánětlivý a biostimulační efekt. Biostimulačním efektem se rozumí jednak spuštění a podnícení již probíhajících řídících pochodů na úrovni samotných buněk ve tkáni, jednak zpomalení chorobných a degenerativních procesů v těchto buňkách. Laserový paprsek působí na molekulární strukturu buněčných membrán a mitochondriálního aparátu, čímž se urychlují metabolické pochody bez hromadění odpadních látek, podnítí se tvorba potřebných buněčných působků, a naopak utlumí se tvorba látek provázejících chorobné stavy. Dále lze v procesu biostimulace pozorovat zvýšení aktivity makrofágů nezbytných pro úspěšné hojení ran, stejně jako podnícení činnosti fibroblastů, které jsou základem pro hojivé pochody kožních štěpů a jizev.

Možnosti využití laserové terapie:


  • Dermatologie - léčba akné a dermatitid, hojení jizev a to i keloidních, u čerstvých jizev se dostaví účinek léčby velice brzy, ošetřování strií, jizev po akné, vředů, ekzémů, píštělí, kožních alergií, pásových oparů, oparů, psoriázy a vitiliga, bércových vředů apod.
  • Kosmetika - léčba akné, nejrůznějších dermatitid, jizvy, jizvičky po úrazech, mikrojizvičky, mikropopáleniny, likviduje hematomy, vyhlazuje vrásky, stimuluje proces vlastní regenerace pleti, zklidňuje pleť po hlubokém čištění a při lymfatické drenáži, prokrvuje vlasový folikul a tím podporuje růst vlasů a zvyšuje jeho kvalitu.
  • Ortopedie - snižuje bolesti doprovázející různá postižení pohybového aparátu jako vymknutí, zhmoždění, natržení svalů či šlach, bolesti v oblasti krční nebo bederní páteře, pomáhá při rychlém hojení fraktur, degenerativních změnách kloubů apod.
  • Chirurgie - biostimulační, analgetické a protizánětlivé účinky pozitivně ovlivňují i komplikované léčení ran druhotně infikovaných a hnisajících, dále léčí plošné popáleniny, vředy (včetně bércových), otoky, proleženiny, snižuje bolest, lze jej s úspěchem aplikovat na edémy, hematomy, distorze, kontraktury, fraktury apod.
© 1992 - 2007 Copyright Ell Visage Cosmetics        |       Validní: XHTML 1.0 , CSS2       | Webdesign and webprogramming by AgenturaRp.com